Nr katalogowy: 317

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

Nr katalogowy: 317

Krzywa wierzba, 1993

akwarela, papier; 97 x 68 (w świetle ramy);
sygn. i opisany l. g.: KRZYWA / WIERZBA NA / BRZEGU / PASTWISKA / 16 [monogram wiązany ] 93