Nr katalogowy: 316

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 316

Telewizor, 1979

olej, płótno; 90 x 75 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Ćwiertniewicz 1979;