Nr katalogowy: 309

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

Nr katalogowy: 309

Skupienie wewnętrzne, 2001

akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: 2001 / Franciszek Maśluszczak,