Nr katalogowy: 306

Zbigniew DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

Nr katalogowy: 306

Cwancygator, 1981

olej, płótno; 115 x 115 cm;
sygn. p. d.: DOWGIAŁŁO;