Nr katalogowy: 306

Norman LETO (ur. 1980)

Nr katalogowy: 306

Numerolog, 2008

olej, płótno; 150 x 130 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: NUMEROLOG / NORMAN L 2008;
estymacja: 11 000 - 19 000 zł