Nr katalogowy: 303

Henryk CHYLIŃSKI (ur. 1936)

Nr katalogowy: 303

Siesta, 2010

olej, płótno; 90 x 120 cm;
sygn.: l. d.: CHYL'20.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł