Nr katalogowy: 318

Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)

Nr katalogowy: 318

The Book (Bataille), 2017

olej, płótno; 60 x 50 cm;
na odwrocie opis autorski: ZIEMOWIT KMIEĆ / „THE BOOK” / olej, płótno, 60 x 50 / 2017.
estymacja: 5 500 - 6 600 zł