Nr katalogowy: 307

Henryk CHYLIŃSKI (ur. 1936)

Nr katalogowy: 307

Zagubieni, 2011

olej, płótno; 120 x 90 cm;
sygn.: p. d.: CHYL.'11.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł