Oferta

Zlecenia poaukcyjne:

Katarzyna Marciniak
tel. +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl

Katarzyna Kulec
tel.: +48 605 325 918
k.kulec@rempex.pl

Juliusz JONIAK (1925-2021)

303
Skrzypce na czerwonym, 2008 olej, płótno; 75 x 88 cm;
sygn. i dat. p. d.: Joniak'08;

Zbigniew DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

306
Cwancygator, 1981 olej, płótno; 115 x 115 cm;
sygn. p. d.: DOWGIAŁŁO;

Jan IWANIUK (1943-1992)

307
Osaczenie,1985 olej, płótno, 73 x 50 cm;
sygn.: J. IWANIUK 85

Edward KUŚNIERZ (1903-1992)

308
Grający na gitarze, ok. 1960 olej, płótno; 52,5 x 63 cm;
sygn. p. d.: E. Kuśnierz

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

309
Skupienie wewnętrzne, 2001 akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: 2001 / Franciszek Maśluszczak,

Filip LEONIAK (ur. 1995)

310
Wrestling, 2020 akryl, płótno; 180 x 180 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie F. Leoniak / „Wrestling” / acrylic on canvas / akryl na płótnie / 180 x 180 cm / 2020.

Leszek SOBOCKI (ur. 1934)

312
Portret trumienny XII, 1998 akryl, blacha; trójkąt (wymiar każdego boku) 74 cm;
sygn. na odwrocie: PIN XII / OPORTRET TRUMIENNY / A.D. 1998;

Leszek SOBOCKI (ur. 1934)

313
Portret trumienny XVI tworzywo sztuczne, farba akrylowa; śr. 61 cm;
sygn. na odwrocie: 1 PORTRET TRUMIENNY XVI II / PINXIT SOBOCKI

Misha WAKS

314
Underground und fucking rich, 2021 akryl, kolaż, płótno; 150 x 120 cm;
sygn. na odwrocie: MishaWaks / Underground und fucking rich / ACRILIC ON CANVAS / 120/150 cm.

Bartek OTOCKI (ur. 1978)

315
Bez tytułu, 2006 olej, płótno; 82 x 120 cm;
opisany na krośnie: OTOCKI.

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

316
Telewizor, 1979 olej, płótno; 90 x 75 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Ćwiertniewicz 1979;

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

317
Krzywa wierzba, 1993 akwarela, papier; 97 x 68 (w świetle ramy);
sygn. i opisany l. g.: KRZYWA / WIERZBA NA / BRZEGU / PASTWISKA / 16 [monogram wiązany ] 93

Jakub Julian ZIÓŁKOWSKI (ur. 1980)

319
Bez tytułu, 2007 gwasz, tusz lawowany, papier; 46 x 35 cm;
na odwrocie kopia potwierdzenia autentyczności z Fundacji Galerii Foksal.

Ewa KURYLUK (ur. 1946)

320
Ukrzyżowanie z kobietami w ciąży, 1969 litografia barwna, papier czarny; 69 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Ewa Kuryluk (ołówkiem), p. d.: numer odbitki 4/6 (ołówkiem).

Marian KONARSKI [Marzyn] (1909-1998)

323
Samotny, 1980 gwasz, papier; 49 x 64 cm;
sygn. p. d.: Marian Konarski III 80;

324
Autoportret, 1960 gwasz, papier; 49 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. g.: M. Konarski III. 60.;

Jan DOBKOWSKI JAN (ur. 1942)

326
Bez tytułu, 1984 druk, papier; 14,5 x 13,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Jan Dobkowski '84.

Józef HAŁAS (1927-2015)

327
Bez tytułu, 2000 gwasz, papier; 70 x 49 cm;
na odwrocie poświadczenie autentyczności podpisane przez córkę artysty, Katarzyny Hałas.

Jan PAMUŁA (ur. 1944)

329
Pole dyskretnych zmian barwnych, 2019 druk cyfrowy, papier; 79 x 79 cm (w świetle ramy);
sygn., dat. i opisany u dołu: 2019 – Pole dyskretnych zmian barwnych 2019/15 / A.P. II / X / Jan Pamuła.

Joanna ŁAPUSZEK (ur. 1972)

333
Kompozycja abstrakcyjna olej, płótno; 145 x 180 cm;
sygn. na odwrocie: JOANNA ŁAPUSZEK.

Aleksander HOHLOV [CHOCHLOW] (ur. 1946)

334
Wyzwolenie technika własna (Ach-art), tkanina, płyta; 89 x 68 cm (w autorskiej oprawie);
sygn. l.d.: A.H

Czesław ROMANOWSKI (ur. 1946)

335
Gigant w okowach, 2014 - 2015 olej (technika własna), płótno; 115 x 90 cm;
sygn. na dole pośrodku: Cz. Romanowski 2015;

Czesław ROMANOWSKI (ur. 1946)

336
Z cyklu: Hommage dla Pollocka, 2015 -2018 olej (technika własna), płótno; 88 x 110 cm;
sygn. i dat. p. g.: Cz. Romanowski ' 18;

Józef STASIAK (1933-2004)

337
Dęby olej, płótno; 80 x 90,5 cm;
sygn. na odwrocie: JSTASIAK, na krośnie malarskim powtórzona sygnatura wraz z adresem artysty, tytuł: DĘBY oraz numer: 58, ponadto

Józef STASIAK (1933-2004)

338
Szkic, 1972 olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "SZKIC" 1972 JÓZEF STASIAK, na krośnie malarski opis z adresem artysty, numer: 125 oraz przekreślo

Władysław KAWĘCKI (ur. 1946)

339
Błękitna rzeka olej, płótno; 100 x 65 cm;
sygn. l. d.: W. KAWECKI;

Andrzej GÓRNISIEWICZ (ur. 1966)

340
Słoneczniki, 2019 olej, akryl, płótno; 105 x 130 cm;
sygn. p. d.: A. GÓRNISIEWICZ;

Aneta RÓŻNICKA (ur. 1986)

343
Natchnienie artysty, 2020 olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: A. R;

Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)

345
Bez tytułu, 2005 collage, akryl, płyta; 72,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie: Andrzej Kurzawski.

Malarz nieokreślony, XX w.

346
Dyptyk olej, akryl, płótno; 30 x 30 cm (każda z części);
sygn. p. d.: PS.

ALEX (XX w.)

347
Bez tytułu akryl, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: Alex.

Maja KOZŁOWSKA (ur. 1980)

348
Snow Road, 2021 olej, płótno; 100 x 100 cm;
na odwrocie: SNOW ROAD / Maja Kozłowska 2021.

Maja KOZŁOWSKA (ur. 1980)

349
Vistula, 2019 olej, płótno; 60 x 60 cm;

Serge VASILENDIUC - pseud. Jarogniew BAZYLEWI

350
Cicerale, Piazza Chiesa, 2009 olej, płótno; 60 x 40 cm;
sygn. p. d.: SV. (monogramem ujętym w romb);

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

351
Ukraina, 2022 olej, płótno; 150 x 120 cm;
opisany na odwrocie: ANTOSZCZYK / UKRAINA 2022 / OIL ON CANVAS / 150/120 CM.

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

352
Dziewczyna, 2022 olej, płótno; 130 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: ANTOSZCZYK / DZIE 2022 / OIL ON CANVAS / 130/100 CM.

Grzegorz WRÓBLEWSKI (ur. 1962)

353
When time no longer exists, 2021 akryl, flamaster, cienkopis, płótno; 40 x 30 cm;
opisany na odwrocie: Grzegorz / Wróblewski / " When time no longer / exists" / (2021).

354
Dark suburbs, 2021 akryl, płótno; 40 x 30 cm;
opisany na odwrocie: Grzegorz / Wróblewski / "DARK / SUBURBS" / - 1 - / (2021).

Izabela DELEKTA-WICIŃSKA (ur. 1921)

355
Kompozycja olej, płyta; 52 x 34 cm;
sygn. l. d.: Wicińska.;

Jan WODYŃSKI (1903-1988)

356
Powrót z pastwiska, 1974 olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. l. d.: J.WODYŃSKI;

Andrzej GÓRNISIEWICZ (ur.1966)

357
07.11.2021 Mogilany olej, akryl, płótno; 170 x 110 cm;
sygn. l. d.: A Górnisiewicz, na odwrocie opis autorski: Andrzej Górnisiewicz / "07.11.2021 Mogilany" / 2021.

Mikołaj MALESZA (ur. 1954)

358
Bez tytułu, 1996 olej, płótno; 54 x 73 cm;
dat. p. d.: 96;

Wojciech KOPCZYŃSKI (ur. 1955)

359
Pojazd - Tryptyk, 2004 olej, płótno; 60 x 92 cm (każda z części);
opisane na odwrocie każdej:

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

360
Żydzi, 1988 olej, płyta; 77 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d. Z. Lachur 1988.

Andrzej PIECHA (ur. 1950)

362
Ostrygi, 1991 olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Piecha '91;

Tatiana i Nikołaj CZAPLIN, XX w.

363
Bez tytułu, 1999 olej, płótno; 56 x 60 cm;
sygn. p. d.: T&H CZAPLIN 99.

Jarosław LUTERACKI (ur. 1967)

365
Kobieta z papugą, 2012 akryl, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: Luteracki 2012.

Jan S. WOJCIECHOWSKI (ur. 1948)

370
Ręka fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 40 x 30 cm;
opisana p. d.: Jan S. Wojciechowski RĘKA 1974, nakład: 3/35.