Oferta

Zlecenia poaukcyjne:

Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: 605 325 918

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

302
Ciężar myślenia, z cyklu Les Siens pastel, tusz, piórko, gwasz, papier; 36,5 x 32,5 cm;
estymacja: 20 000 - 30 000 zł

Władysław HASIOR (1928-1999)

304
Izydor asamblaż; 74 x 62 x 36 cm.
estymacja: 36 000 - 45 000 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

305
Karnawał z żółtą dominantą olej płótno; 65 x 81 cm.
estymacja: 18 000 - 23 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

307
Kompozycja pomarańczowa, 1990 akwarela, papier; 62 x 49 cm;
na odwrocie sygn. i dat. p. g.: Gierowski 90 (ołówkiem).
estymacja: 13 000 - 18 000 zł

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

310
Zła gwiazda olej, płótno; 128 x 96 cm;
na odwrocie napis autorski (?): -T. RUDOWICZ / "ZŁA GWIAZDA", "15";
estymacja: 50 000 - 60 000 zł

Ryszard GRZYB (ur. 1956)

311
Tęczanki śnione przez królika, na łące i jego formę z jaskini Platona, 2017 akryl, płótno;100 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: Ryszard Grzyb / Tęczanki śnione / przez królika / na łące i jego / Formę z jaskini / Platona / 100 x 100
estymacja: 25 000 - 34 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

313
Leśna przygoda, 1967 olej, płótno; 70 x 90 cm;
na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski 1967 / "LEŚNA PRZYGODA" / 70 cm x 90 cm.
estymacja: 15 000 - 20 000 zł

Tadeusz Gustaw WIKTOR (ur. 1946)

314
Etiuda obrotowa olej, płótno; 57 x 64 cm;
na odwrocie opis autorski: TADEUSZ G. WIKTOR / z cyklu: Etiudy obrotowe
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Zdzisław SALABURSKI (1922-2006)

317
Bez tytułu XXXVI, 1976 olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Salaburski 76;
estymacja: 5 000 - 7 000 zł

Andrzej KAPUSTA (ur. 1956)

318
Oddech XXIII, z cyklu: Vita activa, vita contemplata, 1998 olej, płótno, 80 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: ANDRZEJ KAPUSTA / VITA ACTIVA, VITA / CONTEMPLATA / ODDECH XXIII / 1998 oraz dwie pieczątki wywozowe.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

321
Gravestone Gravity, 2013 olej, płótno; 120 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Tobis 2013.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Władysław JACKIEWICZ (1924-2016)

323
Akt XXXVI, 1986 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Jack;
estymacja: 8 000 - 11 000 zł

Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

324
Portret Anny Skowroń gwasz, ołówek, tektura; 51 x 36 cm;
opisany u dołu: Anna Skowroń.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

325
Portret Jacka Dzisiewicza gwasz, tektura; 51 x 36 cm;
opisany śr. d.: Jacek Dzisiewicz.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

326
Portret Ewy Kani gwasz, ołówek, tektura; 51 x 36 cm;
opisany p. d.: E… (nieczytelnie).
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

327
Portret Wojciecha Borsuckiego gwasz, ołówek, tektura; 51 x 36 cm;
opisany przy lewej krawędzi: RWBorsucki.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

328
Portret Janusza Cywińskiego gwasz, tektura; 51 x 36 cm;
opisany u dołu: … (nieczytelnie).
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

330
Cyrkowcy, ok. 1955 olej, tektura; 68,5 x 60 cm;
sygn. p. d.: Tymon;
estymacja: 33 000 - 43 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

332
Kwiaty i muszle, 1997 olej, płótno; 95 x 85 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 13 000 - 16 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

333
Kawony i dynia II, 1988 olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 13 000 - 16 000 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

334
Bez tytułu nr 1, 2010 olej, płótno; 45 x 34,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: S.M. / 2010
estymacja: 5 000 - 7 000 zł

Juliusz JONIAK (ur. 1925)

335
Kanał w Burano, 2016 olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: Joniak'16;
estymacja: 13 000 - 17 000 zł

Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954)

336
Wakacje, 2008 olej, płótno; 201 x 152 cm;
sygn. i opisany na blejtramie: Andrzej Zwierzchowski "Wakacje" 2008 ol
estymacja: 36 000 - 48 000 zł

Danuta URBANOWICZ (ur. 1932)

337
estymacja: 14 000 - 18 000 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

339
Białe małżeństwo - szkic do plakatu ołówek, papier; 30 x 41,5 cm;
na odwrocie okrągła pieczątka
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

340
Młodość - starość ołówek, papier; 20,5 x 15 cm;
na odwrocie okrągła pieczątka
estymacja: 2 000 - 2 600 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

341
Kompozycja monotypia, papier; 41,5 x 29 cm.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

342
Kompozycja, 1962 tusz, piórko, papier; 29,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: BEKSIŃSKI 62.
estymacja: 11 000 - 14 000 zł

Marian GOŁOGÓRSKI (ur. 1948)

346
Paweł wiążący sandał, 2014 brąz patynowany, wys. całkowita: 33 cm;
sygn. i dat. z tyłu na podstawie gmerkiem MG
estymacja: 5 000 - 6 500 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

349
Argus brąz, granit; wys.170 cm.
estymacja: 24 000 - 32 000 zł

Witold ABAKO (ur. 1958)

1301
Interwały Postfizykalne XII, 2012 akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO '12;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Andrzej NOWACKI (ur. 1953)

1303
091207-8, 2007 pastel, papier; 22,5 x 22,5 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Andrzej NOWACKI (ur. 1953)

1304
091207-14, 2007 pastel, papier; 22,5 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A. Nowacki 2007 (ołówkiem), l. d.: 091207-14 (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Małgorzata JENTA-DMITRUK (ur. 1959)

1305
Dom za miedzą, z cyklu: ŻYCIE NA PASKU, 2018 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: M.JENTA DMITRUK'18
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

1306
Trzy Gracje - niebieskie tonacje, z cyklu: Pejzaż urodzaju, 2019 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. pośrodku: DMITRUK / '19;
estymacja: 3 200 - 4 300 zł

Kazimierz SOWICKI (1915-1997)

1307
Kolędnicy, 1969 olej, płótno bawełniane; 61 x 71 cm;
sygn. i dat. p. d.: tsowicki 69;
estymacja: 2 000 - 3 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

1309
Głowy, 1971 długopis, papier; 26 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Lebenstein 71.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Jan SAWKA (1946-2012)

1310
Projekt ilustracji do książki "A book of fiction", Nowy Jork, 1983 akwaforta, akwarela, papier; 54 x 38 cm (wymiary arkusza);
sygn. p. d.: JAN SAWKA (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 2 000 zł

Dorota NIEZNALSKA (ur. 1973)

401
Bez tytułu, 2010 fotografia barwna, papier barytowy naklejony na dibond;
70 x 60 cm; wydruk autorski, nakład: 1/5;
estymacja: 10 000 - 14 000 zł

Dorota NIEZNALSKA (ur. 1973)

402
Czerwona K., 2009 odlew z brązu, koral naturalny, drewno, szkło, welwet, skóra
zwierzęca, łańcuch z brązu; 140 x 38 x 38 cm; unikat: 1/1.
estymacja: 26 000 - 35 000 zł

Jakub TSCHIERSE (ur. 1990)

403
K+18 syf z mojej pracowni w.2. kolaż, włosy, kurz, płótno; 50 x 50 cm;
na odwrocie opis autorski: K+18 syf z mojej pracowni
estymacja: 1 400 - 1 900 zł

Olga ZĄBROŃ (ur. 1985)

405
Bez tytułu, 2018 olej, płótno; 24,5 x 18 cm;
opis autorki na odwrocie: OLGA / ZĄBROŃ, 2018 / olej na płótnie / OZ (inicjał wiązany).
estymacja: 1 400 - 1 900 zł

Sławomir TOMAN (ur. 1966)

406
Bez tytułu, 2005 olej, płótno; 60 x 60 cm;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

Jerzy TOMALA (ur. 1951)

408
Dąb w ogrodzie, 2012 akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: TOMALA 2012 / DĄB W OGRODZIE / XCVII
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Marek PALUCH (ur. 1954)

409
Notitia Translationis II, 2017 technika mieszana, płyta; 100 x 90 cm;
na odwrocie opis autorski: MAREK PALUCH / " NOTITIA TRANSLATIONIS" 2017 R.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Aleksandra FARQUE-NAGIĘĆ (ur. 1979)

410
Act rouge, 2013 olej, płótno; 99,5 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: NAGIEC;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

Lech KOŁODZIEJCZYK (ur. 1953)

411
Głowa X, 2003 olej, płótno; 159 x 95 cm;
na odwrocie opis autorski: LECH KOŁODZIEJCZYK / OLEJ / pt. GŁOWA X / 2003.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Bartosz HADRYŚ (ur. 1977)

412
Bez tytułu, 2015 olej, płótno; 105,5 x 105,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: BARTOSZ HADRYŚ-2015.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł