Oferta

do: 04 kwietnia 2020

Zlecenia poaukcyjne:

Katarzyna Marciniak

tel. +48 669 111 109

k.marciniak@rempex.pl

Mariusz Szewczyk:

tel. +48 605 325 918

m.szewczyk@rempex.pl

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

302
Kompozycja kół, 1963 tusz, gwasz, papier; 37 x 25 cm; (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. śr. d.: JAN / BER / DYSZ / AK / 1963 (ołówkiem).
estymacja: 7 000 - 10 000 zł

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

304
Kompozycja, 1971 akryl, karton, tektura; 41 x 30 cm (wymiar podkładu w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: JAN / BER / DYSZ / AK / 1971.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Marek OBERLANDER (1922-1978)

307
Bez tytułu, 1964 technika własna, papier; 40 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany p. d.: Marc Oberlander / Paris 1964.
estymacja: 5 500 - 7 000 zł

Marek OBERLANDER (1922-1978)

308
estymacja: 5 500 - 7 000 zł

Jacek WALTOŚ (ur. 1938)

320
Empedokles u krateru Etny - dyptyk, V [mała geometria], 2009 akryl, płótno; 73 x 108 cm (wymiar całości kompozycji);
strona prawa dyptyku sygn., dat. i opisana: J. Waltoś / str. prawa V / akrl.pł 2009 73 x 54 (2x), oraz
estymacja: 12 000 - 14 000 zł

Igor MITORAJ (1944-2014)

322
Luna - zawieszka srebro, waga 41 g.; wymiary: 5,6 x 4 cm;
sygn. MITORAJ;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Włodzimierz CIESIELSKI (ur. 1934)

324
Bez tytułu kamień, drewno; wys. 94 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Konrad ZIÓŁKOWSKI (ur. 1981)

326
HIZBOX, 2005 piaskowiec, marmur albański; 55 x 35 x 38 cm;
sygn. i dat. w piaskowcu: Konrad Z. Ziółkowski 05;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Richard ANUSZKIEWICZ (ur. 1930)

333
Bez tytułu Serigrafia barwna, papier; 65 x 50 cm;
sygn. i opisany p. d.: ANUSZKIEWICZ A.P. 1970 (ołówkiem);
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

335
Metamorfozy XIII, 1955 monotypia, papier; 55,5 x 37 (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana u dołu: metamorfozy XIII J.Kraupe 1955 (ołówkiem).
estymacja: 6 500 - 7 500 zł

Lucjan MIANOWSKI (1933-2009)

336
Spacer na różowej łące, 1968 litografia barwna, papier; 70 x 49,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. wraz z opisem autorskim u dołu: Epr-d'a "Spacer na różowej łące" Lucjan Mianowski 68 (oł
estymacja: 2 200 - 2 600 zł

Marcin KOWALIK (ur. 1981)

342
Pociąg, 2007 akryl, płótno; 90 x 130 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Marcin Kowalik 2007.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Michał PISERA (ur. 1976)

343
Bez tyułu,2020 akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: M. PISERA / 2020.
estymacja: 2 800 - 3 500 zł

Michał KRZEMIŃSKI (ur. 1993)

345
Kawalerka, 2019 akryl, płótno; 80 x 120 cm;
na odwrocie opis autorski: KRZEMIŃSKI / 2019 / KAWALERKA.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Adriana ZAWADZKA (ur. 1991)

346
Pass the lighter akryl, płótno; 115 x 76 cm;
sygn. na odwrocie: ADRIANA ZAWADZKA-PASS THE LIGHTER.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Adam KOZIK (ur.1972)

347
Sidecar racing, 2018 akryl, ołówek, płótno; 60 x 120 cm;
sygn. i dat. l. d.: 2018/ ADAM / KOZIK.
estymacja: 3 700 - 4 500 zł

Adam KOZIK (ur.1972)

348
Kobieta w czerwieni, 2013 olej, płótno; 120 x 80 cm;
sygn. l. d.: ADAM / KOZIK;
estymacja: 6 000 - 7 500 zł

Ewelina GRABOWSKA (ur. 1992)

349
Rainbow - Splash, 2020 akryl, płótno; 76 x 115 cm;
sygn. l. d.: GRABOWSKA;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Ernest STUNŻANS (ur. 1985)

351
Kompozycja, 2017 akryl, płótno; 130 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: 17 / E. Stunżans.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Tomasz CICHOWSKI (ur. 1971)

352
Bez tytułu, 2013 olej, płótno; 75 x 57 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: T. Cichowski 2013.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Tomasz CICHOWSKI (ur. 1971)

353
Bez tytułu, 2020 olej, płótno; 60 x 45 cm;
na odwrocie opisany: T. CICHOWSKI 2020.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Zbigniew SPRYCHA (ur. 1959)

354
Kompozycja, 1990 olej, płótno; 153 x 128 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na odwrocie: FC / SPRYCHA 1990.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Grzegorz WRÓBLEWSKI (ur. 1962)

355
Razem, 2013 olej, płótno; 120 x 100 cm;
opis autorski na odwrocie: Grzegorz Wróblewski / "RAZEM" / 2013.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

Natalia KOZARZEWSKA (ur. 1979)

357
Latarnia w Nafplio, 2021 akryl, płótno; 50 x 50 cm;
na odwrocie opis autorski: LATARNIA W NAFPLIO 2/2021 / ROK POWSTANIA 2021 / 50 X 50 CM, AKRYL NA PŁÓTNIE / NATALIA KOZARZEWSKA.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

Tomasz CHUDZIK (ur. 1963)

358
Trzciny II, z cyklu: Obrazy wody, 1999 ołówek, papier; 53 x 75,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. dat. i opisany . p. d.: "Trzcinowisko" Chudzik Tomasz Obrazy wody 99 / 00 rys. oł.;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Tomasz CHUDZIK (ur. 1963)

359
Pejzaż morski I, z cyklu: Obrazy wody, 2000 akwaforta, miękki werniks, sucha igła, mezzotinta, papier; 48 x 63,5 cm (odcisk płyty), 52 x 73 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Chudzik Toma
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

Grzegorz WNĘK (UR. 1974)

360
Maszyna 4, 2004 olej, płótno; 200 x 150 cm;
sygn. p. d.: Grzegorz Wnęk 2004
estymacja: 5 000 - 8 000 zł

Andrzej GRABOWSKI (ur. 1962)

361
Etno - dyptyk, 2020 akryl, płótno; 80 x 60 cm (każde z płócien);
sygn. i dat. na jednej pracy śr. d.: A.Grabowski / 2020 r.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Kalina HOROŃ (ur. 1992)

362
Cloudy Bay, 2017 olej, olej w sztyfcie, płótno; 40 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Kalina / Horoń / Vienne / 2017.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł

Wojciech MATUSIK (ur. 1977)

365
Bez tytułu, 2020 grafika komputerowa, papier naklejony na piankę; 68,5 x 99,5 cm;
sygn. p. d.: MATUSIK.
estymacja: 800 - 1 000 zł

Wojciech MATUSIK (ur. 1977)

366
Bez tytułu, 2020 grafika komputerowa, papier naklejony na piankę; 70 x 78 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: MATUSIK.
estymacja: 800 - 1 000 zł

Anna LEWIŃSKA (ur. 1950)

368
Gorączka złota, 2015 technika mieszana, olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: Anna Lewińska;
estymacja: 1 800 - 2 500 zł

Julia HALAN

370
Nareszcie razem, 2021 tempera, olej, złoto, srebro, płótno lniane; 90 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: HALAN / 2021;
estymacja: 1 500 - 2 000 zł

Juliusz NARZYŃSKI (UR. 1934)

374
Pokój z widokiem zamienię II, 2015 olej, płótno; 41 x 33 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Juliusz Narzyński / 2015.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

Juliusz NARZYŃSKI (UR. 1934)

375
Pejzaż z północy, 2015 olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jul. Narzyński / (..) 2015.
estymacja: 2 800 - 3 800 zł

Autor nieokreślony, XX w.

380
Kompozycja strukturalna technika mieszana, płótno; 27,5 x 19 cm.
estymacja: 800 - 1 000 zł

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

382
Nad Motławą, 1978 olej, karton naklejona na płytę; 19 x 33 cm;
sygn. p. d.: W. Zakrzewski;
estymacja: 5 500 - 7 000 zł

Wiktor GÓRKA (1922-2004)

384
Pejzaż, 1980 pastel, papier żeberkowy; 32,5 x 46 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Górka / 80.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Wiktor GÓRKA (1922-2004)

385
Pejzaż, 1991 pastel, papier żeberkowy; 63 x 46 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: W. Górka 91.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

388
Roscigno, Via Pecori, 2010 olej, płótno; 49 x 59 cm;
sygn. l. d.: SV [w czworokącie];
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

389
Trzystrunowy kwiatowy dom, 2019 akryl, płótno; 55 x 45 cm;
sygn. p. d.: SV [w prostokącie];
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Karol ADLER (ur. 1936)

391
Owoce w koszu olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. l. d.: K. Adler;
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Karol ADLER (ur. 1936)

392
Kwiaty w wazonie olej, płótno; 27,5 x 22 cm;
sygn. p. d.: K. Adler.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Jerzy KOŁACZ (1938-2009)

393
Martwa natura olej, płótno; 49,5 x 57 cm;
sygn. p. d.: JKołacz;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Lutka PINK (1906-1998)

394
Kompozycja olej, płótno; 33,5 x 41 cm;
sygn. p. d.: LUTKA PINK;
estymacja: 1 900 - 2 300 zł

Paul MAIK (1894-1985)

395
Ogród, 1955 olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. i dat. l. d.: Paul Maik 1955;
estymacja: 2 600 - 3 100 zł

Juliusz MIESZKOWSKI (1906-1992)

397
Pomnik Adama Mickiewicza w Warszawie olej, karton; 30 x 25 cm;
sygn. p. d.: JM (monogram wiązany)
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

Janusz HANKOWSKI (ur. 1933)

398
Wszechogarniający olej, technika własna, płyta; 32 x 42 cm;
sygn. p. d.: J.HANKOWSKI.
estymacja: 3 600 - 4 400 zł