Oferta

Zlecenia poaukcyjne:

Katarzyna Marciniak
tel. +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl

Juliusz LEWANDOWSKI / ps. Juliusz MARTWY /

302
List do przyjaciela, 2021 akryl, papier naklejony na płytę; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Juliusz / Lewandowski / 2021.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

305
na odwrocie opis: Teresa Rudowicz / 79 / 42.
estymacja: 7 500 - 9 000 zł

Henryk CHYLIŃSKI (ur. 1936)

307
Zagubieni, 2011 olej, płótno; 120 x 90 cm;
sygn.: p. d.: CHYL.'11.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł

Henryk STRUMIŁŁO (1934-2001)

309
Obraz IV, 1964 technika mieszana, płótno; 135 x 69 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: HENRYK STRUMIŁŁO / "OBRAZ IV" / 69 x135 / TECHNIKA MIESZ. 1964 r.
estymacja: 13 500 - 16 500 zł

Iwona OSTROWSKA (ur. 1962)

310
Ptak XVII olej, płótno; 100 x 130 cm;
sygn. p. d.: OST;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

Albert TREICHEL (ur. 1968)

311
Bez tytułu olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn.: l. d.: Treichel A.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

Albert TREICHEL (ur. 1968)

312
Bez tytułu olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn. l. d.: Treichel A.
estymacja: 3 400 - 4 100 zł

Krzysztof DUDZIŃSKI / KA DEE /, (ur. 1953)

317
Motyl, 1982 olej, technika własna, płótno; 100 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: KRZYSZTOF DUDZIŃSKI / huile sur toile / 100 x 80 / tytuł: Motyl.
estymacja: 6 000 - 7 200 zł

Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)

318
The Book (Bataille), 2017 olej, płótno; 60 x 50 cm;
na odwrocie opis autorski: ZIEMOWIT KMIEĆ / „THE BOOK” / olej, płótno, 60 x 50 / 2017.
estymacja: 5 500 - 6 600 zł

Ryszard PAPROCKI / ps. RYHO / (ur. 1963)

320
MAAT, 1996 olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: RYHO PAPROCKI / 1996;
estymacja: 6 000 - 7 200 zł

Ron VAN DER WERF (ur. 1958)

322
Kompozycja, 2003 olej, akryl, płyta; 48,5 x 98 cm (w świetle oprawy);
sygn. I dat. p. d.: Ron V/D Werf MMIII.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł

Zofia PUSZCZYŃSKA (1907-1985)

323
Pejzaż miejski, 1977 olej, płótno; 61 x 47 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. Puszczyńska / 77 r;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Irena RUMIŃSKA-WIŚNIOWSKA, XX w.

324
Willa na tle gór olej, płótno; 47 x 39 cm;
sygn. p. d.: I. W.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Wojciech TRATKIEWICZ (ur. 1954)

325
Pejzaż górski, 1998 olej, płótno; 60,5 x 81 cm;
sygn. p. d.: TRATKIEWICZ;
estymacja: 3 500 - 4 200 zł

Danuta WESTRYCH (1955-2014)

326
Mężczyzna przy stole olej, płótno; 100 x 90 cm;
sygn. p. d.: Danka Westrych;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Jan WODYŃSKI (1903-1988)

327
Przerwa w Kazimierzu, 1961 olej, płótno; 65 x 81 cm ( w świetle ramy);
sygn. p. d.: Wodyński;
estymacja: 4 500 - 5 400 zł

Marian MALINA (1922-1985)

328
Martwa natura z arbuzem, 1956-1959 olej, płótno; 35 x 40,5 cm;
sygn. i dat. l. g. : M. Malina / 56-59.
estymacja: 3 400 - 4 100 zł

LURCZYŃSKI MIECZYSŁAW (1907 - 1992)

331
Bez tytułu płyta, olej; 74 x 54 cm;
sygn. p.d.: LURCZYŃSKI
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

332
Kompozycja geometryczna, 1972 collage, karton; 16 x 16 cm;
sygn. na odwrocie: H. Stażewski 1972 (flamastrem).
estymacja: 21 000 - 26 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

333
Kompozycja litografia barwna; papier; 66 x 84 cm;
opisany. p. d.: H. Stażewski (ołówkiem) oraz na odwrocie: H. Stażewski 1929 (flamastrem);
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

334
Kompozycja litografia barwna, papier; 70 x 101 cm;
opisany u dołu: A/3 H. Stażewski 1930 (ołówkiem);
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

335
Bez tytułu monotypia, papier; 41,5 x 28 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 7 500 - 9 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

338
Bez tytułu akwarela, papier granatowy; 47,5 x 63 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 6 500 - 7 800 zł

Edward DWURNIK (1943-2018)

340
Oni chcą czołgów, 1981 collage, linoryt, papier; 58,5 x 49 cm;
sygn. u dołu (na taśmie klejącej): Oni chcą czołgów;
estymacja: 24 000 - 28 800 zł

Henryk OPAŁKA (1929-2018)

344
Lot w mgławicy litografia, papier; 54,5 x 53 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Opałka (ołówkiem), śr. d.: Litografia 7/13 (ołówkiem), l. d.: Lot w mgławic
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

OŁOWSKA PAULINA

345
Bez tytułu druk giclée, papier; 42 x 29,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Paulina Ołowska / 9/50 2009(ołówkiem)
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Tomasz DOMINIK (ur. 1955)

349
Brockhaus lexikon: Automobil, 2018 litografia, papier; 70 x 100 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: „Brockhaus lexikon: Automobil”,
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

352
Autoportret, 1987 pastel, papier; 26,5 x 21 cm;
sygn i dat. p. d.: Panek '87 (długopisem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

353
Portret pastel, papier; 26,5 x 20,5 cm;
sygn. p. g.: Panek (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

354
Twarz, 1996 pastel, papier; 20,5 x 14 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Panek'96 (ołówkiem).
estymacja: 1 300 - 1 600 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

355
Oszust matrymonialny, 2000 odprysk, papier; 32,5 x 33,5 cm (zadruk);
sygn., dat. i opisany y dołu: Jerzy Panek "Oszust matrymonialny" 2000r.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

356
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

Jerzy LUBAŃSKI (1925-2005)

357
Martwa natura z kwiatami i dzbankiem, 1978 gwasz, pastel, ołówek, papier; 49 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: J. LUBAŃSKI 1978.
estymacja: 2 400 - 2 900 zł

Jerzy LUBAŃSKI (1925-2005)

358
Kompozycja, 1960 gwasz, papier; 37 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 11 VIII 60 (ołówkiem) LUBAŃSKI (długopisem).
estymacja: 2 300 - 2 800 zł

Zdzisław GŁOWACKI (1919-1987)

359
Kompozycja szara lakier, płótno; 91 x 102 cm;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł

Zdzisław GŁOWACKI (1919-1987)

360
Bez tytułu olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: Głowacki.
estymacja: 3 100 - 3 700 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (1933-2020)

362
Czarna dziura dla J. G., 1989 linoryt, monotypia, papier; 45 x 32 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: "Czarna dziura dla J. G., linoryt + 1989. (AP.), H. Płóciennik (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (1933-2020)

364
Autoportret, 2001 linoryt, papier; 60 x 46,5 cm;
opisany u dołu: "Autoportret" 7/25 linoryt 2001 (A.P) Henryk Płóciennik (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Irena URBANOWICZ, XX w.

366
Bez tytułu linoryt, papier; 35 x 45,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Irena Urbanowicz (ołówkiem), opisany śr. d.: linoryt (ołówkiem).
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

Paweł WRÓBEL (1913-1984)

367
Scena miejska, 1977 ołówek, papier; 28,5 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Wróbel P 1977 (ołówkiem).
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

Władysław PAWELEC (1923-2004)

369
Akty i portrety - 3 fotografie fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 18 x 11 cm, 19,5 x 17 cm;
estymacja: 2 600 - 3 100 zł

Władysław PAWELEC (1923-2004)

371
Akty – 3 fotografie fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 18,5 x 12,5 cm, 17,5 x 13 cm, 17 x 18 cm;
na każdej fotografii, na odwrocie pieczątka autorska.
estymacja: 2 600 - 3 100 zł

Aneta KILIŃSKA (ur. 1997)

374
Akt Kobiecy III, 2020 olej, płótno; 120 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: Aneta Kilińska.
estymacja: 3 400 - 4 200 zł

Joanna MROZOWSKA (ur. 1976)

375
Kazimierz Dolny, 1992 olej, płótno; 86 x 101 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Joanna / MROZOWSKA / l.16 / 1992.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Izabela SZEWCZYK-MARTIN (ur. 1975)

376
Znośna lekkość bytu akryl, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: I. Szewczyk.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

377
Turkusowe pola, 2017 akryl, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: SV [w prostokącie];
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

Cecylia WODNICKA-ZĄBKOWSKA (ur. 1926)

382
Jesień, 1989 olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. C.WODNICKA 89;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Zbigniew KOWALEWSKI (1914-2004)

383
Zuzanna V, 1990 olej, płótno; 75 x 89 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Kowalewski 90;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł