Oferta

Zlecenia poaukcyjne:

Katarzyna Marciniak
tel. +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl

Katarzyna Kulec
tel.: +48 605 325 918
k.kulec@rempex.pl

Andrzej NOWACKI (ur. 1953)

301
10.05.18, 2018 akryl, relief, płyta; 64 x 64 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 10.05.2018 / A. NOWACKI / 2018;

Andrzej NOWACKI (ur. 1953)

302
07.10.05, 2005 akryl, relief, płyta; 63 x 63 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 07.10.05 / A. NOWACKI 2005.

Ryszard HUNGER (ur. 1940)

303
Obraz noworoczny, 2021 akryl, płótno; 120 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Hunger 2021 / "OBRAZ NOWOROCZNY".

Eugeniusz WANIEK (1906-2009)

304
Krajobraz z kolcami, 1960 olej, płótno; 93 x 62 cm;
sygn. l. d.: WANIEK;

Jarosław PALUCH (1967-1999)

306
Bez tytułu, 1997 olej, technika mieszana, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie, na naklejce: Jarosław Paluch / 1997.

Czesław ROMANOWSKI (ur. 1946)

307
Wariant blue, 2020 olej, płótno naklejone na płytę; 60 x 97 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Cz. Romanowski 2020;

Bea GUILLEMOT (ur. 1966)

309
22-A2, 2022 akryl, płótno; 140 x 90 cm;
opisany na odwrocie: 22-A2 / Bea Guillemot.

Bea GUILLEMOT (ur. 1966)

310
22-EP3, 2022 żywica epoksydowa, płótno; 145 x 85 cm;
opisana na odwrocie: 22-EPS / 145 x 85 / Guillemot Bea.

Andrzej LIPNIEWSKI (1945-2019)

313
Erozje V, 1990 olej, płótno; 91 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lipniewski / 1990;

Leon MICHALSKI (1911-1989)

314
Widok z góry, 1976 olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. l. d.: L. Michalski;

Wiesław KRUCZKOWSKI (ur. 1935)

315
Rajski owoc, 2003 olej, płótno, 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: W. Kruczkowski 2003; na odwrocie napisy autorskie: WIESŁAW / KRUCZKOWSKI / 2003 r. / "RAJSKI OWOC "

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

317
Bez tytułu (13), 1990 akryl, płótno; 150 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz'90;

Judyta SOBEL (1924-2012)

318
Pejzaż z drzewem olej, płótno; 78 x 62 cm;
sygn. l. d.: J SOBEL.

Roman ŁACIAK (ur. 1951)

319
Niewinne Anturium albo Język Teściowej II, 2011 olej, płótno; 90 x 80 cm;
sygn. p. d.: Łaciak;

Janusz KACZMARSKI (1931-2009)

320
Wnętrze z kulkami, 1973 olej, płótno; 57 x 75 cm;

Andrzej WROŃSKI (ur. 1942)

321
Zakryta Bogini olej, płótno; 92 x 65 cm;
sygn. l. d.: AWroński.

Stanisław Leon KUSKOWSKI (1941-1995)

323
Promyk nadziei, 1984 olej, płótno; 42 x 34 cm;
sygn. w kompozycji: KUSKOWSKI;

Andrzej Jan PIWARSKI (ur. 1938)

324
Oczekiwanie, 1974 olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. PIWARSKI 1974;

325
Leżący akt, 1974 olej, płótno; 69 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: AJPiwarski 1974;

326
Hugel in Farbe, 1974 olej, płótno; 81 x 61 cm;

327
Kronika Czasu III, 2002 olej, mączka marmurowa, płótno; 95 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: AJPiwarski 2002

328
Błękitna ściana V, 1998 olej, mączka marmurowa, płótno; 100 x 80 cm
sygn. i dat. p.d.: AJPiwarski1998

Michał PISERA (ur. 1976)

329
Bez tytułu, 2022 olej, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. i da. na odwrocie: M. PISERA / 2022.

Karolina POLAK, (ur. 1979)

330
Podprogowo, 2018 akryl, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: Karolina Polak;

Karolina POLAK (ur. 1979)

331
Ciszej, 2018 akryl, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. p. d.: Karolina Polak.

Helena TCHÓRZEWSKA (1939-1998)

334
Pierwszy krok, 1973 olej, płótno; 107 x 111 cm;
na odwrocie, na krośnie malarskim papierowa nalepka z opisem i z nazwą wystawy: „PIERWSZY KROK” / Helena Tchórzewska / [adres] / Wy

Maciej BIENIASZ (ur. 1938)

338
Ostatni argument (śmierć Martina L. Kinga/), 1970 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: MACIEJ BIENIASZ / "Ostatni argument" / śmierć Martina. L. Kinga / 1970 / ol. pł. / 100 x 80 cm;

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928 - 1999)

340
Lęk, 1989 gwasz, papier; 64,5 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Tchórzewski 89;

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

342
Figura osiowa nr 4, 1961 gwasz, papier; 23,5 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany u dołu: figura / Lebenstein 61.

Zdzisław BEKSIŃSKI (1930 - 2009)

345
Bez tytułu, 1998 grafika komputerowa, papier naklejony na piankę; 60 x 80 cm (zadruk), 66 x 86 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. l. d.: Beksiński 1998.

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

346
Abstrakcja, 1948 ołówek, papier; 16 x 12,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Nowosielski 48.

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

347
Cerkiewki - studium długopis, papier; 16 x 21 cm;
sygn. p. d.: J.N. (ołówkiem).

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

348
Postać - Projekt dla Teatru Arlekin - praca dwustronna lico: ołówek, papier; 26,5 x 14 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie szkic aktu sygn. J. N. oraz projekt dla PAŃSTWOWEGO TEATRU LALEK ARLEKIN, 14,5 x 27 cm (w

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

349
Podwójny akt kobiecy - praca dwustronna lico: ołówek, papier; 28,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. monogramem wiązanym, na odwrocie szkic postaci oraz notatki artysty

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

350
Portret wąsatego mężczyzny monotypia, technika własna, papier; 34 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T.Rudowicz (flamastrem).

Stanisław FIJAŁKOWSKI (1922-2020)

351
Linoryt na Trzech Króli, 1975 linoryt, papier; 45 x 34 cm (w świetle passe-partout);
opisany i sygn. od l. d.: linoryt na Trzech Króli / 7/10 / S. Fijałkowski 75 (ołówkiem).

Antoni STARCZEWSKI (1924-2000)

354
Bez tytułu goffrage, papier; 34 x 23 cm (w świetle passe-partout).

NATALIA LL (Natalia Lach-Lachowicz) (ur. 1937

355
Sztuka konsumpcyjna, 1972 - wydruk autorski późniejszy fotografia barwna, papier fotograficzny; 30 x 40 cm;
sygn. i opisana l. d.: NATALIA LL 1972. 28/35.

Władysław PAWELEC (1923-2004)

356
Zestaw 3 fotografii fotografia czarno-biała, papier fotograficzny, odbitka autorska;
1) 18 x 10,5 cm; na odwrocie pieczątka autorska artysty, numer: 35 / 238 / "MONIKA" / oraz opi

Władysław PAWELEC (1923-2004)

357
1) 17 x 10 cm; na odwrocie pieczątka autorska artysty, numer: N' 52 oraz BL (w kole) (ołówkie

Władysław PAWELEC (1923-2004)

358
1) 22 x 16 cm; na odwrocie pieczątka autorska artysty;

Władysław PAWELEC (1923-2004)

359
1) 17,5 x 23 cm; na odwrocie pieczątka autorska artysty oraz opis: mala sala / 4 (w kole) / x

Dariusz GÓRSKI (ur. 1978)

365
Drzewo VI, 2022 pastel olejny, karton; 49 x 69 cm (w świetle ramy);
sygn. l. d.: D. GÓRSKI;

Dariusz GÓRSKI (ur. 1978)

366
Drzewo VII, 2022 pastel olejny, karton; 49 x 69 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: D. GÓRSKI;

Nastazja STANISZEWSKA (ur. 1996)

367
III Kobiety, 2022 monotypia, grafika warsztatowa, papier; 48 x 62 (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany l. d.: " III Kobiety" 03. 2022 r. Nastazja Staniszewska (długopisem)

368
Lips, 2022 monotypia, grafika warsztatowa, papier; 49,5 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: "Lips" monotypia, grafika warsztatowa, unikat, 03. 2022

Stanisław MASIAK (1939-1979)

369
Bez tytułu, 1973 długopis, papier; 45 x 31 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: St. Masiak 73.

Ryszard OPALIŃSKI (ur. 1947)

370
Kompozycja figuralna, 2009 tusz, tusz lawowany, ołówek, gwasz, papier jasno-szary; 29 x 20,5 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: Ryszard Opaliński. 6.Januar.2009.Kr;