Oferta

do: 04 kwietnia 2020

Zlecenia poaukcyjne:

Katarzyna Marciniak
tel. +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl

JARNUSZKIEWICZ JERZY (1919 - 2005)

301
Bez tytułu relief, aluminium; 120 x 80 cm;
sygn. p.d.: K
estymacja: 50 000 - 75 000 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

302
Pejzaż III, 1989 akryl, płótno; 63 x 80 cm;
sygn. l. d.: Dominik;
estymacja: 36 000 - 44 000 zł

Ryszard HUNGER (ur. 1940)

303
Imago XI, 2007 akryl, płótno; 73 x 95 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Hunger 2007. / "IMAGO" XI".
estymacja: 12 500 - 15 000 zł

Włodzimierz KUNZ (1926-2002)

304
Pejzaż z Kopcem X, 1968 olej, kolaż, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. g.: W KUNZ (ołówkiem)
estymacja: 10 800 - 13 000 zł

NATALIA LL - Natalia LACH-LACHOWICZ (ur. 1937)

305
Filozof i Art giclee na płótnie z kompozycji fotograficznej z 1974 r.; 20 x 20 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: Natalia LL / Filozof i Art 1974.
estymacja: 6 300 - 7 600 zł

Stanisław RODZIŃSKI (1940-2021)

306
Kompozycja we wnętrzu, 1960 olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Rodziński;
estymacja: 20 000 - 24 000 zł

Judyta SOBEL (1924-2012)

307
Pierrot olej, płótno; 51 x 39 cm;
sygn. p. d.: J.SOBEL.
estymacja: 10 500 - 12 000 zł

Jacek SROKA (ur. 1957)

309
Vigia, 2013 olej, płótno; 33 x 27 cm;
sygn. i dat. l. d.: SROKA 2013;
estymacja: 4 500 - 5 400 zł

Lutka PINK (1906-1998)

310
Ptaki olej, płyta; 26 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: LUTKA PINK.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Beata BEBEL-KARANKIEWICZ (1958-2021)

311
Martwa natura z białymi naczyniami,1998 akryl, płótno; 81 x 100 cm;
estymacja: 9 300 - 11 200 zł

Witold DAMASIEWICZ (1919-1996)

312
Kałuża 3, 1986 olej, płótno; 75 x 90 cm;
sygn. p. d.: WD (monogram wiązany);
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

PŁÓCIENNIK HENRYK (1933 - 2020)

313
Bez tytułu I olej czy akryl, płótno; 54 x 45 cm (w świetle ramy);
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

Edward DWURNIK (1943-2018)

318
Miasto litografia, papier; 70 x 50 cm (wymiar arkusza);
u dołu okrągły stempel: LITOGRAFIA / DWURNIK.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

321
Tańczący Sziwa, 1958 monotypia, papier; 70 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: J. Kraupe 1958 (ołówkiem), opisany l. d. "Tańczący Sziwa
estymacja: 4 200 - 5 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

322
Bez tytułu, 1974 serigrafia, papier; 60 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: H.Stażewski 1974 (ołówkiem), nakład l. d.: 26/100 (ołówkiem).
estymacja: 4 400 - 5 300 zł

Jerzy GRABOWSKI (1933-2004)

324
estymacja: 0 - 1 300 zł

Henryk HAYDEN (1883-1970)

325
Martwa natura, 1962 litografia barwna, papier; 40 x 51,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. a p. d.: Hayden 62 (ołówkiem), opisana l. d.: 103/120 (ołówkiem).
estymacja: 1 100 - 1 300 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

328
Magiczna przezroczystość czasu serigrafia, papier; 92,5 x 62 cm (wymiar arkusza), 100 x 69 cm (wymiar arkusza);
sygn. i nakład u dołu: 8/350 / Olbiński (ołówkiem).
estymacja: 1 900 - 2 300 zł

Andrzej WAJDA (1926-2016)

330
Koń giclee, papier; 19 x 24 cm;
sygn. p. d.: Andrzej Wajda (ołówkiem)
estymacja: 3 800 - 4 600 zł

Andrzej WAJDA (1926-2016)

331
Biesy Cerkiew, 4/10 giclee, papier; 17 x 24 cm;
estymacja: 3 800 - 4 600 zł

Marian KONIECZNY (1930-2017)

334
Ikar brąz patynowany, wys. 66 cm;
sygn. na podstawie: MKonieczny oraz numer odlewu 7/8.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł

Piotr BUBAK (ur. 1959)

336
Ukrzesłowienie brąz; wys. 41 cm; podstawa; 11 x 12 cm;
sygn. na nodze krzesła: BUBAK.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

340
Welonki brąz, wys. 57 cm;
sygn. na spodzie podstawy: BCHROMY.
estymacja: 8 900 - 10 700 zł

Iwona PANUFNIK-BIELA (ur. 1973)

341
Bielik brąz, czarna i zielona patyna; 24 x 60 x 36 cm.
estymacja: 6 400 - 7 700 zł

342
Zakochani brąz, granit, czarna patyna, poler; 72 x 20 x 29 cm.
estymacja: 5 900 - 7 100 zł

343
Zakochane ślimaki brąz na granicie, zielona ciemna patyna, 16 x 20 x 16,5 cm.
estymacja: 5 900 - 7 100 zł

LUDWIK SANDECKI (1951-2014)

344
Para w uścisku drewno; wys. 68 cm;
sygn. na spodzie: SANDECKI LUDWIK / PUŁAWY.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

JAN STĘPKOWSKI (1952-2011)

345
Akt, 1997 drewno; wys. 71 cm;
sygn. i dat. na podstawie: JStep / 1997.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Ryszard PASIKOWSKI (ur. 1952)

346
Bez tytułu olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. l. d.: R.PASIKOWSKI;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

Ryszard PASIKOWSKI (ur. 1952)

347
Bez tytułu olej, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. p. d.: R.PASIKOWSKI;
estymacja: 5 400 - 6 500 zł

Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)

348
Fall in love, 2010 olej, akryl, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. p. d. A. KASPRZAK, opisany l. g.: FALL IN LOVE / AK 2010;
estymacja: 3 400 - 4 100 zł

Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)

349
Impresje morskie, 2021 olej, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. p. d.: JŻołyniak;
estymacja: 5 500 - 6 600 zł

Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)

350
Pejzaż z Lubomierza, 2021 olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. l. d.: J Żołyniak;
estymacja: 2 800 - 3 400 zł

Klaudiusz JĘDRUSIK (1928-1986)

351
Bez tytułu olej, płyta; 61 x 61 cm;
sygn. p. d.: K. Jedrusik.
estymacja: 2 600 - 3 100 zł

352
sygn. l. d.: K. Jedrusik.
estymacja: 2 600 - 3 100 zł

Marek BATORSKI (ur. 1967)

353
Blue in green, 2014 olej, płótno; 140 x 90 cm;
sygn. l. d.: MB;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

Ryszard WOŹNIAK

356
Ryby, 1990 olej, płótno; 75 x 75 cm;
sygn. i dat. p. d.: 19 RTS 90;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)

357
Trzy cytryny i rak na talerzu, 2014/2016 olej, płótno naklejone na płytę pilśniową; 40 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski:
estymacja: 5 400 - 6 500 zł

PETRASHESHYN EDUARD (1994)

358
Z cyklu - Mój kochany bitbull, 2021 akryl, płótno, 100 x 81 cm; sygn. p. d.: P2021, na odwrocie opis autorski
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

EDUARD PETRASHESHYN (UR. 1994)

359
Mój kochany Beagle, 2021 akryl, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: P2021;
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

Władysław MATLĘGA (ur. 1942)

360
Legiony Polskie, 2018 akryl, płótno naklejone na płytę pilśniową; 50 x 70,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: 9.7.2018 r. / WŁADYSŁAW / MATLĘGA.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

361
Let's Go, 2021 olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JANUSZ ANTOSZCZYK
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Tomasz KAWIAK (ur. 1943)

362
Bez tytułu, 2021 akryl, kolaż, technika własna, płyta; 50 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 2021 / TOMEK (podkreślone).
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Tomasz LUBASZKA (ur. 1961)

363
Słup IV, 1992 technika własna, płyta; 54 x 44 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: T. LUBASZKA / "SŁUP IV" / (MAŁY) / 1992 / 54 x 44 oraz numer.
estymacja: 1 800 - 2 000 zł

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

364
Ogród winorośli, 2021 akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: SV [w prostokącie];
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

Adam FAGLIO (ur. 1954)

365
Wszystko jedno, 2016 olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Faglio 2016;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Adam FAGLIO (ur. 1954)

366
Bang Bang - kto lubi róże musi cierpieć jej kolce, 2010 olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: Faglio 2010;
estymacja: 2 900 - 3 500 zł

Ewa JĘDRZEJEWSKA-DRYGAS (ur. 1950)

368
Wolność wiodąca..., 1979 olej, płyta, 63 x 79 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie opis autorski: EWA / JĘDRZEJEWSKA / DRYGAS / TYTUŁ : "WOLNOŚĆ WIODĄCA ..." / TECHN. OLEJ / ROK 1979.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł