Nr katalogowy: 134

Alojzy REICHAN (1807-1860)

Nr katalogowy: 134

Portret kobiety

olej, płótno; 65,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Reichan (przetarcia malatury)
estymacja: 7 500 - 9 500 zł