Nr katalogowy: 133

Adam MALINOWSKI (1829-1892)

Nr katalogowy: 133

Pejzaż z ruinami, 1853

olej, płótno; 48 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: A Malinowski 1853 r.
estymacja: 13 000 - 16 000 zł