Nr katalogowy: 126

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

Nr katalogowy: 126

Kraków zimą - widok na most, 1925

olej, tektura; 64,5 x 87,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: FPautsch 25
estymacja: 18 000 - 22 000 zł