Nr katalogowy: 114

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 114

Mężczyzna w meloniku, ok. 1907

olej, płótno; 90 x 64 cm;
sygn. l. d.: VH (monogram wiązany)
estymacja: 20 000 - 25 000 zł