Nr katalogowy: 113

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 113

Przy stole w Hubertusstock, 1899

akwarela, papier; 28,5 x 40 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana p. d.: JulFałat / 99 / Hubertusstock.
estymacja: 30 000 - 40 000 zł