Nr katalogowy: 110

Józef MEHOFFER (1869-1946)

Nr katalogowy: 110

Siedząca, ok. 1930

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 57,5 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Józef Mehoffer;
estymacja: 11 000 - 14 000 zł
Cena sprzedaży 26 000 zł