Nr katalogowy: 5

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 5

Akt, 1956

tusz, pędzel, papier; 32 x 18,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: PODSADECKI, datowany p. d.: 20.5.1956.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł