Nr katalogowy: 3

Józef CZAJKOWSKI (1872-1947)

Nr katalogowy: 3

Cmentarz klasztorny w Krakowie, 1903

litografia barwna, papier; 52 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Józef Czajkowski / 1903 (na kamieniu);
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Cena sprzedaży 1 400 zł