Nr katalogowy: 412

Andrzej PUTRYM (1944-1990)

Nr katalogowy: 412

Kompozycja abstrakcyjna, 1973

olej, płótno; 70,5 x 88,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. PUTRYM. 73.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł