Nr katalogowy: 330

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

Nr katalogowy: 330

Halucyna - Projekt kostiumu do spektaklu w teatrze Ateneum - Oni, St. I. Witkieiwcz, 1978

ołówek, akwarela, papier; 40 x 26 cm;
sygn. i dat. p. g.: 16[monogram artysty]78,
estymacja: 3 000 - 4 000 zł