Nr katalogowy: 324

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

Nr katalogowy: 324

Konie i koniki, 1959

litografia, papier; 63 x 47 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Konrad Srzednicki (ołówkiem);
estymacja: 1 200 - 1 600 zł