Nr katalogowy: 122

Tadeusz MICHALUK (ur. 1938)

Nr katalogowy: 122

bez tytułu, lata 70 XX w.

tusz, papier, 28 x 18 cm (w świetle oprawy), sygn. p. d.: TM (monogram wiązany)