Nr katalogowy: 109

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

Nr katalogowy: 109

Bez tytułu, 1960

litografia barwna, 19 x 20,4 cm; sygn. i dat. p. d.: Gier... / ?- 60;