Nr katalogowy: 108

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928 - 1999)

Nr katalogowy: 108

Bez tytułu, 1963

litografia, papier, 19,5 x 15,3 cm ( w świetle oprawy); sygn. p. d.: J Tchórzewski 63