Nr katalogowy: 103

Andrzej PIWARSKI (ur. 1938)

Nr katalogowy: 103

Wspomnienie, 2006

litografia, papier, 26,5 x 19,8 cm sygn.: p. d.: AJPiwarski; l. d.:19/70