Nr katalogowy: 52

Stanisław WYSPIAŃSKI (1869-1907)

Nr katalogowy: 52

Kwiaty, ok. 1900

litografia, papier; 26 x 21 cm (w świetle nieregularnej oprawy);
sygn. p. d.: monogramem wiązanym na płycie: SW;