Nr katalogowy: 43

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 43

Prezbiterium Kościoła Mariackiego w Krakowie, 1935

autolitografia podkolorowana kredką, papier; 31 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jan Rubczak 935;