Nr katalogowy: 38

Marian MALINA (1922-1985)

Nr katalogowy: 38

Narciarka, 1949

akwaforta, akwatinta, papier; 29 x 19,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. p. d.: M. Malina 49 R. (ołówkiem);