Nr katalogowy: 36

Jan Kanty GUMOWSKI (1883-1946)

Nr katalogowy: 36

Teka 12 litografii - Widoki Krakowa, 1926

litografia, papier; 42,5 x 28,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. na płycie;