Nr katalogowy: 34

Władysław BIELECKI (1896-1943)

Nr katalogowy: 34

Baszta Sandomierska, l. 20.-te XX w.

drzeworyt barwny, papier; 16,8 x 17 cm (wymiar kompozycji);
sygn. p. d.: WŁ BIELECKI fec. et imp. (ołówkiem);