Nr katalogowy: 32

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 32

Konfesja św. Stanisława na Wawelu, 1915

litografia, papier; 28,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LWyczół (na kamieniu) poniżej nr: 12;