Nr katalogowy: 18

Rytował: Pierre-Gabriel BERTHAULT (1737-1831)

Nr katalogowy: 18

Rewolucja francuska - teka 7 akwafort, 4 ćw. XIX w.

akwaforta, papier; wymiary różne, w większości: 19 x 25 cm;
prace opisane u dołu, na płycie.