Nr katalogowy: 15

Wiktor GOSIENIECKI (1876-1956)

Nr katalogowy: 15

Dworek w Poznaniu przy ulicy Lubrańskiego

autolitografia, papier; 26 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. (na kamieniu) p. d.: WG (monogramem wiązanym);