Nr katalogowy: 13

Leopold GOTTLIEB (1879-1934)

Nr katalogowy: 13

Raport, 1916

litografia barwna, papier; 37,5 x 30 (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. śr.: l. gottlieb / 8.3.916 (na kamieniu);