Nr katalogowy: 139

Raimund GERMELA (1868-1945)

Nr katalogowy: 139

Zestaw 4 malowideł dekoracyjnych z historią Amora, 1915

olej, tektura; wymiary ok. 69 x 140,5 cm (kompozycja ujęta w półkolu);
jedna z prac sygnowana i dat. z lewej u dołu: R. GERMELA / 1915.
estymacja: 11 000 - 15 000 zł