Nr katalogowy: 138

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Nr katalogowy: 138

Portret damy w sukni balowej, 1953

olej, płótno; 183,5 x 138 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Jerzy Potrzebowski / 1953 / KRAKÓW;
estymacja: 15 000 - 20 000 zł