Nr katalogowy: 131

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 131

Święty Hubert

olej, tektura; 34,5 x 48 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak / 1948;
estymacja: 11 000 - 14 000 zł