Nr katalogowy: 123

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 123

W zimowym słońcu

olej, płótno dublowane, 49,5 x 69,5 cm;
sygn. l.d.: jFałat / Bystra
estymacja: 80 000 - 100 000 zł