Nr katalogowy: 122

Teodor ZIOMEK (1872-1937)

Nr katalogowy: 122

Staw, 1912

olej, tektura; 26,5 x 36 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. ZIOMEK 1912;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 600 zł