Nr katalogowy: 121

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 121

Przysiółek pod lasem, 1903

olej, płótno; 71 x 115 cm;
sygn. i dat. p. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI 1903.
estymacja: 40 000 - 50 000 zł