Nr katalogowy: 116

Stanisław KACZOR-BATOWSKI (1866-1946)

Nr katalogowy: 116

Przystań

olej, tektura; 19 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Batowski, p. d. powtórzona sygnatura, zatarta.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 4 500 zł