Nr katalogowy: 110

Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

Nr katalogowy: 110

Don Kichot szalony, 1963

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, gwasz,
papier naklejony na tekturę; 69 x 49 cm;
sygn. i dat. l. d.: Tadeusz Kokietek 1963 r.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł