Nr katalogowy: 109

Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)

Nr katalogowy: 109

Ucieczka - szkic

akwarela, papier jasnobrązowy; 25,5 x 16,5 cm;
opisana i sygn. l. d.: „Ucieczka” / szkic Tadeusz Rybkowski.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena oferowana 2 500 zł