Nr katalogowy: 1002

Sztuka polska

Nr katalogowy: 1002

Historja architektury, rzeźby i malarstwa od czasów najdawniejszych, aż do chwili obecnej.

Warszawa [1932]; 31 x 24 cm;
Oprawa oryginalna, płótno bogato zdobione, tytulatura tłoczona złotem
estymacja: 900 - 1 200 zł