Nr katalogowy: 319

Jadwiga MAZIARSKA (1913 - 2003)

Nr katalogowy: 319

Bez tytułu, 1988

olej, płótno, 125 x 80 cm; sygn. na odwrocie: autor: Jadwiga Maziarska