Nr katalogowy: 317

Bogusław SZWACZ (ur. 1912)

Nr katalogowy: 317

Kompozycja, 1950

pastel, akwarela, papier, 40x56 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: Szwacz 8-IX-50