Nr katalogowy: 310

Kazimierz PODSADECKI (1904 - 1970)

Nr katalogowy: 310

Pejzaż górski, 1968

akwarela, papier, 31,5 x 42 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: PODSADECKI; dat. l. d.: 18. III. 1968