Nr katalogowy: 405

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

Nr katalogowy: 405

Martwa natura wiejska, 1985

olej, płótno; 72 x 82 cm;
sygn., dat. i opisany po środku, w kompozycji: 1985 / Martwa / natura / wiejska / K. Bereźnicki
estymacja: 22 000 - 25 000 zł