Nr katalogowy: 132

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 132

Constantinus Hulidowski Kuszell

olej, płótno dublowane; 77 x 63 cm;
estymacja: 36 000 - 48 000 zł
Cena oferowana 32 000 zł