Nr katalogowy: 129

Jan WIJNANTS (1631/32 - 1684)

Nr katalogowy: 129

Pejzaż z rzeką, grupą myśliwych i pasterzem owiec

deska dębowa, olej, 33,5 x 43,5 cm;
sygn. l.d.: J. Wynants
estymacja: 135 000 - 180 000 zł