Nr katalogowy: 126

Józef BRODOWSKI (1828-1900)

Nr katalogowy: 126

Pejzaż krakowski od strony Krzemionek, 1859

olej, płótno dublowane; 95 x 128,5 cm;
sygn. p. d.: 18JB 59
estymacja: 40 000 - 50 000 zł